27 Ocak 2011 Perşembe

       Dükkan açılmıştır!!! :))
       Ürünler vitrinde uzun süre durduğu için bazı ufak tefek sorunları var.Sorunlu olanları resimlerin altına yazacağım.
       Tüm ürünler orjinal, Guess markadır.
        Bu kolyenin G harfinin üstünde,yani görünmeyen kısmında küçük bir çizik var isterseniz ayrıntılı fotolarını atabilirim.İndirimli fiyatı bile 79 liraya düşmüş olan bu takı sadece 35 tl.          Rengi eskitme sarı gibi.Normal fiyatı 119 tl ama bu  sadece 40 tl.    
            Kahverengi, guess bileklik fiyatı 20 tl.         Kullanılmış üründür.İkiye dolanınca bileklik olarakta kullanılabiliyor.Işıktan dolayı rengi soluk görünüyor sadece kalbin üzerinde kullnıldığından dolayı çizikler var.
      
         Kullanılmamış ürün ama çok uzun süre durduğundan hafif matlaşma var üründe bunun dışında bir problem yok.Bir önceki üründeki gibi ikiye dolanınca bleklik olarak kullanılabiliyor,3. fotodaki gibi.
Fiyatı 30 tl.
         Kullanılmış bir bileklik üründe ufak tefek çizikler var fiyatı 35 tl'dir.
     


         Fotoların kalitesiz olmasından dolayı şimdiden özür dilerim,eğer beğendiğiniz ürünle alakalı ayrıntılı foto isterseniz gönderebilirim.Aldğınız ürün beklediğiniz gibi çıkmaz veya bir sorunla kaşılaşırsanız iade yapabilrsiniz..Almak istediğiniz ürün olursa takipazar@gmail.com adresine msj atabilirsiniz.Ben hesap numaramı gönderirim,siz parayı yatırısınız ve sonra da kargoya veririm.Kargo ücretini ise alıcı öder.
İyi alışverişler  ;)))

        

   

Hiç yorum yok:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...