12 Mart 2012 Pazartesi

BEE GODDESS

   ''GÜL DER Kİ ; AŞKA UYAN,AŞKIN GÜCÜNE,IŞIĞINA UYAN! ''  mısraları ile açılıyor Ece Şirin'in şaheserlerine ulaşan kapı!
     Mitoloji ve sembolizmi sentezleyerek, değerli taşlarla ortaya çıkardığı tasarımları kimler kimler kullanmış! Obama'dan Kate Moss'a kadar dünyaca ünlü kişilerin tercihi olmuş Bee Goddess!


 Sankofa
    
Artemis
Ay ve KutupYıldızı
 En Nur
Eros'un Oku

Ishtar Star

Pluto

Tanit
Venüs
Bee Goddess,dünyanın ilk tılsım markası olma özelliğine sahip.Daha önce kimse tılsımları bu şekilde kullanmadığı içinde taklit edilmiş Bee Goddess! Ama Ece Şirin bundan hiç şikayetçi değil! Bence de olmamalı her fenomen olan şeyin taklidi çıktığına göre,taklit edilmesi Bee Goddess'in çok beğenildiğinin işareti ki zaten en başında dediğim gibi Bee Goddess'i olmayan kimse kalmamış nerdeyse ünlü camiasında :)


Obama'ya bir milletvekili tarafından,Batı Afrika sembolü olan ve yeni başlangıçları temsil eden Ay ve Kutup Yıldızı hediye edilmiş.Bu sembol Türk bayrağının sembolize ettiği için de,Ece Şirin Obama'ya ilk ay-yıldızı taktırabilen kişi olmuş!
Paris Hilton ise güçlü,cesaretli,özgürlüğünden ödün vermeyen mükemmel kadını temsil eden Artemis'i tercih etmiş!

Kylie Minogue kainatın bilinen en önemli güç sembolü ve aynı zamanda iyileştirici özelliğe sahip olan Om'u tercih etmiş!Kate Moss'da Bee Goddess kullananlardan! Ece Şirin kendisinin azıcık cimri olduğunu söylemiş İzzet Çapa ile röportajında :D :D :D Demek ki neymiş ne kadar fazla para olsa da hüç düşünmeden birşey almayanlarda olabiliyormuş!

Donn Karan aşkın,bereketin ve kadınlığın temsilcisi olan Tanit'i seçmiş!
Ünlü model Anna Beatriz ise ilahi güzellik,kusursuzluk,cazibe ve ihtişamı temsil eden Rosa Mundi'yi seçmiş!


Ve Rihanna da geçen hafta ki Milano konserinde aşk tanrıçası,feminen güç,cazibe ve zerafeti simgeleyen Venüs'ü seçmiş!

 Ayrıca bir geçen senenin fenomeni olan dizi Aşk-ı Memnu'da da Bihter,Firdevs ve Peyker'in takıları da Bee Goddess idi.Hatta Bihter'in şu taktıı kolye öyle bir sevilmişti ki adı da Bihter kolyesi olarak kalmış ve herkesin boynunda yer almıştı!Susan Miller,Karolina Kurkova,Kevin Costner ve daha daha fazlası!

Ece Şirin, mücevherin statü belirtisi değil ruhun sembolü ve gerçek elmasın karatlar da değil kalbimiz de olduğunu savunduğunu ve bununda böyle bilinmesi gerektiğini başaracağım demiş! Çok da iyi demiş ama bu yargıyı kırmak da pek kolay iş değil!

Kaynak : Bee Goddess

3 yorum:

Duygu Senyurek dedi ki...

Venusu cok sevdim benn:)

Bc dedi ki...

bayıldım her birinee! artemis favorim

TrendKolik dedi ki...

Duygu ; tatlim bnde en cok venüs ü Sevdimm ! Eee Rihanna zevkli kadın degil mi ;) .D

Bc ; Evet hepsi mukemmel ! Bnm favorim de Venüs!

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...